דבר יו"ר הועד

דף הבית דבר יו"ר הועד

המשימה הראשונה אותה נטלתי על עצמי עם כניסתי לתפקיד יו"ר הוועד לפני כשנתיים, הייתה לקיים שיחות עם התושבים, על מנת ללמוד ולהבין לעומק מה עומד על סדר היום ומה חשוב ביותר לכם – התושבים וזאת מתוך הבנה, כי הכפר נועד בראש ובראשונה לתושביו ועבורם.

זכינו ב"ה לגור במקום נפלא, "בירת חב"ד בישראל", המהווה מפגש מיוחד בין העבר לעתיד ובין חסידי חב"ד בארץ ובעולם. משכך, פרקי ההיסטוריה המופיעים באתר זה, משמשים כמעין ארכיון וירטואלי של תולדות וסיפור ראשית ההתיישבות בכפר חב"ד, כחלק מהרצון להעמיד נחלה ומשכן למורשת חב"ד, כמו גם למשנתו הצרופה של הרבי ולשמש כבית חם לחסידי חב"ד מכל רחבי הארץ והעולם.  ​​

אתר זה נוצר, לאחר השקעה, עבודה ומחשבה רבה, כחלק משדרוג השירות הניתן לתושבים בכל התחומים ומתוך תפיסה כי הנגשת השירותים והמידע לתושבים היא בגדר משימת חובה בעידן בו אנו חיים.

לפיכך, בין אם אתם תושבי הכפר, מבקרים או מתעניינים – אנו שמחים להעמיד אתר זה לרשותכם, כפלטפורמת מידע וככתובת בעלת אינפורמציה. באתר זה תוכלו למצוא בקלות ובלחיצת כפתור, מידע זמין אודות השירותים הניתנים בכפר וכן בקשר עם הנושאים המעניינים אתכם: ההיסטוריה של הכפר, עדכונים חשובים, אירועים, אתרי סיור ותיירות ועוד.

אנחנו במקביל, מתחייבים להמשיך ולפעול על מנת לפתח את רמת השירות, כדי להגיע למקסימום הנוחות, ומינימום המאמץ, מצדכם התושבים.

​​תקוותנו היא שתוכלו להפיק תועלת מרובה מאתר זה.

​​בשמי ובשם יתר חברי הוועד, ברצוני לאחל לכם גלישה נעימה ולהודות לכם על הבעת האמון ושיתוף הפעולה.

שלכם ובשבילכם בכל עת,

ר' שמעון רבינוביץ', יו"ר הוועד